06 Вересня, 2023 р., 13:25
Міністерство соціальної політики України розпочинає формування фокус-груп з числа ветеранів та членів родин військовослужбовців для обговорення та визначення потреб військовослужбовців та членів їх сімей. Усі бажаючі взяти участь можуть звернутися до старостинських округів, або Жванецької сільської ради та надати свої данні, а саме: ПІП, контактний номер телефону, електронну адресу.
06 Вересня, 2023 р., 11:23
 Кам’янець-Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що орієнтовно з  15 вересня 2023 року на території Кам’янець-Подільського району розпочнеться планова кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин  проти сказу.