27 Листопада, 2023 р., 08:38
 Якщо відчуваєш біль, важкість у ділянці серця, підвищений тиск - не зволікай, звертайся   до сімейного лікаря.  Й це може врятувати життя. Адже, на ранній стадії можна запобігти критичним наслідкам більшості серцево-судинних хвороб.
24 Листопада, 2023 р., 10:21
  Завдяки меморандуму про співпрацю та партнерство між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією «ЕПІ-ПРОСВІТА» допомогу можуть отримати батьки, що піклуються про дітей з інвалідністю. Вона передбачає надання протягом двох місяців специфічних засобів гігієни, пелюшок, кремів тощо. Протягом цього терміну учасники проекту можуть також відвідувати групи психологічної підтримки, отримувати юридичну допомогу, скористатись послугами особистого асистента, який допоможе заповнити заявки для отримання гарантованого державного забезпечення ліками та гуманітарною допомогою.
22 Листопада, 2023 р., 11:52
Щодо порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
20 Листопада, 2023 р., 16:10
Сільському жителю  (з його сезонними городніми роботами, домашньою живністю, яку потрібно обійти, нагодувати, а при цьому, ще й необхідністю утримувати в чистоті та затишку оселю, двір будинку) швидше потрібно нагадувати про відпочинок від щоденної важкої фізичної праці й надмірних фізичних навантажень.
15 Листопада, 2023 р., 14:34
Цукровий діабет — це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін. Знаючи про фактори ризику, цій хворобі можна запобігти.
14 Листопада, 2023 р., 15:07
              ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ ТА БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ З НИМИ