Операція «Первоцвіт-2019»

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Збереження ранньоквітучих диких видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

14:26 20.03.2019

Всесвітній день Землі

Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б обмеженому просторі у всесвіті. А адже вона така одна у всьому всесвіті.

10:14 20.03.2019

Усе для найпрекраснішої частини людства!

Сонце своїм ласкавим поглядом починає зігрівати землю наче мати обіймами вранці немовля. Дзвінкий спів птахів дивною мелодією сповнює душу кожного. А легкий вітерець наче розправляє крила. Початок весни у наших предків з давніх давен символізувався з молодістю, пробудженням, зародженням життя. Тому і не дивно, що початок весни був обраний для такого ніжного і чудового свята, свята присвяченого тим, хто своєю сутністю є берегинями сімейного вогнища, тим, хто життя приносить у цей світ – жінкам.

21:11 06.03.2019

Чим небезпечне спалювання сухої трави?

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття,  тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах, а іноді й травмування або загибелі людей.

13:53 05.03.2019

До відома мешканців Жванецької об’єднаної територіальної громади!

Виконавчий комітет Жванецької сільської ради повідомляє, що 19 березня 2019 року з 10.00 до 13.00 години, в Жванецькій сільській раді ( с. Жванець, вул. Центральна, буд. 57) буде проводитись прийом громадян спеціалістом Кам’янець-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, з метою надання консультацій з питань пенсійного забезпечення та прийому (видачі) необхідних документів.

12:12 04.03.2019

З турботою про дітей

Останні дні зими принесли незабутні позитивні емоції учням початкових класів ЗЗСО Жванецької ОТГ, адже дитячий розважальний центр "Халабуда" гостинно зустрів, розважив та добавив кольору в життя дітей. Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Жванецької сільської ради був розроблений графік, за яким діти відвідували розважальний центр. Сільський голова Тетяна Криворучко та батьківський колектив громади висловлює щиру подяку народному депутату України Володимиру Мельниченку та усім організаторам веселого відпочинку! Бажаємо процвітання та наснаги, весни та сонця, миру та злагоди!

23:07 01.03.2019