Чарівна рибальська катушка

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у суді забезпечено публічне обвинувачення у двох кримінальних провадженнях, за фактами вчинення крадіжок у одному з гіпермаркетів міста.

16:09 12.08.2019

За принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури обвинуваченого у незаконному придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів та зброї визнано винним та засуджено судом.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою підтримувалось державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо незаконного придбання, носіння та зберігання бойових припасів та зброї без передбаченого законом дозволу, а також незаконного носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

16:08 12.08.2019

Розплата волею

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду визнано винним та вирішено долю  на наступних 5 років мешканця одного з сіл Кам’янеччини, який восени 2018 вчинив крадіжку майна, а на початку 2019 року - розбійний напад.

16:04 12.08.2019

Продовжують мати місце випадки порушення депутатами вимог щодо своєчасного подання декларації

Законодавством України передбачено обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

15:57 12.08.2019

Під головуванням керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів міста Кам’янець-Подільський та Кам’янець- Подільського району

12 липня керівником Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста Кам’янець-Подільського та Кам’янець-Подільського району, на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.

16:04 15.07.2019

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура вживає заходів щодо стягнення із засуджених за вчинення злочинів, коштів витрачених лікарськими установами на лікування потерпілих від цих злочинів.

09:23 18.06.2019

Оголошення про конкурс

Жванецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

15:24 14.06.2019