Увага! Шановні жителі сіл Ластівці та Збруч!

Нещодавно ми уже публікували повідомлення про намір провести вивіз сміття з населених пунктів громади, проте велика завантаженість роботою працівників КП “Ластовецьке” змусила дещо відтермінувати реалізацію цього задуму. Розуміючи важливість цієї справи, ми повідомляємо гарну новину, що в п’ятницю 12 квітня в селах Ластівці з 10:00 по 13:00 та Збруч з 14:00 по 15:00 буде проводитись збір твердих побутових відходів. Прохання, при можливості, допомагати працівникам комунального підприємства. Щодо вивозу ТВП з інших сіл громади буде повідомлено згодом на нашій сторінці у мережі Фейсбук та офіційному сайті громади.

20:30 10.04.2019

Відкритий конкурс на участь в проекті "Інститут соціальних перемовників 2.0" для представників ОТГ Хмельницької області

З 4 квітня розпочалась активна фаза реалізації проекту "Інститут соціальних перемовників 2.0", що впроваджується Агенцією сталого розвитку "АСТАР" спільно з Національною поліцією України в ОТГ Хмельницької області. Проект фінансується Міжнародним фондом Відродження, та впроваджуватиметься протягом 2019 року.    З 4 по 21 квітня відбуватиметься прийом електронних анкет від бажаючих стати соціальними перемовниками у своїх ОТГ. Всього буде відібрано від 25 до 35 представників ОТГ для яких буде проведено спеціальне навчання, яке складатиметься з 4-х модулів. Під час навчання будуть викладатися різноманітні теми, як теоретичного так і практичного спрямування. Зокрема, це: правові основи; конфліктологія, медіація, термінологія, інструкція діяльності соціальних перемовників та інші. Крім того, один з модулів буде присвячено мистецтву перемовин. Навчання відбуватиметься протягом травня-серпня 2019 року. Після проведення навчання буде підготовлено 25-35 «соціальних перемовників», які будуть виконувати свої функції спільно з представниками Національної поліції, владою та мешканцями своїх ОТГ. До участі в конкурсі та заповненні електронної анкети запрошуються: повнолітні мешканці ОТГ (18 років) Хмельницької області. Витрати за проїзд та харчування під час навчання забезпечуються організаторами.    Додаємо до даного повідомлення коротку інформаційну довідку про проект "Інститут соціальних перемовників", який вже було впроваджено у 2018 році. Для того, щоб подати свою кандидатуру на участь в конкурсі, необхідно заповнити електронну анкету за посиланням: https://cutt.ly/iwEAJY

10:23 10.04.2019

АЛІМЕНТИ СПЛАЧУВАТИ ДОВЕДЕТЬСЯ

Відповідно до  Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Якщо місце проживання чи перебування батьків невідоме, або вони ухиляються від сплати аліментів, або не мають можливості утримувати дитину, дитині призначається тимчасова державна допомога з урахуванням матеріального стану сім’ї, у якій виховується дитина. Виплата тимчасової державної допомоги здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

10:06 08.04.2019

На Кам’янечинні депутата однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району притягнуто до відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

11:19 05.04.2019

Важливо!

В осінній та весняний період року випалюються трави та очерети, влітку – поживні рештки. В результаті таких дій знищується мікрофлора та фауна верхнього шару ґрунту, гинуть комахи та їх личинки, запилювачі рослин, дощові черв’яки та інші організми, які беруть участь в процесі утворення ґрунту, а також дрібні тварини, птахи та місця їх гніздування. Збіднюється склад трав, оскільки знищується насіння однорічних, дворічних та деяких багаторічних рослин, знищується шар сухої трави, який утримував вологу, перегнивав і створював необхідні умови для існування багатьох рослин, тварин та комах, формував ґрунт. Знижується родючість ґрунтів, гумусність, погіршується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість.

12:00 01.04.2019