Обережно, шахраї!

Попри безліч застережень щодо пройдисвітів, які під виглядом працівників різних служб полюють на довірливих жертв, громадяни вперто продовжують потрапляти їм на «гачок».

14:11 28.03.2019

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН: декларуємо доходи отримані в 2018 році

Кам’янець-Подільське  управління Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області повідомляє, що є категорії фізичних осіб, які зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки. Для таких осіб запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті», в частині часткового заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі - Державний реєстр), та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна, а також надання копій первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі тощо. Зазначений сервіс надасть можливість платникам скоротити час і витрати на подання звітності, а також мінімізувати помилки при заповненні декларацій.

13:00 25.03.2019

Увага!

Незважаючи на неодноразові застереження, попередження та нагадування працівників поліції, громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів.

22:55 22.03.2019

Інформація про результати діяльності Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури щодо представництва інтересів громадян та держави в суді

В 2018 році місцевою прокуратурою з місцем дислокації м. Кам’янець-Подільський до суду пред’явлено 19 позовів на загальну суму 1 млн. 970 тис. грн., з них на кінець року задоволено 13 позовів на суму 1,5 млн. грн., 6 позовів перебуває на розгляді в суді.

19:51 20.03.2019