26 Березня, 2019 р., 20:02
З 1 КВІТНЯ УРЯД ЗАПРОВАДЖУЄ ДОПОМОГУ БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ: 1700 ГРИВЕНЬ НА ТРЕТЮ І КОЖНУ НАСТУПНУ ДИТИНУ
25 Березня, 2019 р., 13:00
         Кам’янець-Подільське  управління Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області повідомляє, що є категорії фізичних осіб, які зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки. Для таких осіб запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті», в частині часткового заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі - Державний реєстр), та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна, а також надання копій первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі тощо. Зазначений сервіс надасть можливість платникам скоротити час і витрати на подання звітності, а також мінімізувати помилки при заповненні декларацій.
22 Березня, 2019 р., 22:56
23 березня 2019 року проводиться Всеукраїнська акція «Чисті водойми – екологічно здорова країна».
22 Березня, 2019 р., 22:55
Незважаючи на неодноразові застереження, попередження та нагадування працівників поліції, громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів.
20 Березня, 2019 р., 19:51
                                                                                           В 2018 році місцевою прокуратурою з місцем дислокації м. Кам’янець-Подільський до суду пред’явлено 19 позовів на загальну суму 1 млн. 970 тис. грн., з них на кінець року задоволено 13 позовів на суму 1,5 млн. грн., 6 позовів перебуває на розгляді в суді.
20 Березня, 2019 р., 14:26
              Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Збереження ранньоквітучих диких видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.